top of page

Služby

Zubní implantáty

Zubní implantáty jsou umělé náhrady chybějících zubů, které jsou upevněné – podobně jako skutečné zuby – přímo v čelisti. Jsou vyrobeny z titanu a nejčastěji mají tvar drobného šroubku nebo destičky.

Dentální hygiena.jpg

Dentální hygiena

Trápí Vás zubní kazy, krvácí dásně, máte špatný dech nebo chcete udělat něco pro zdraví svých zubů? Náplň dentální hygieny umožňuje při pravidelné aplikaci spolehlivě předejít parodontóze a následné ztrátě zubů. 

Protetika  Zubní náhrady.jpg

Protetika / Zubní náhrady

Consulting

Součástí protetiky je nahrazení ztracené části zubu, celého zubu nebo více zubů. Protetická léčba je náročná, vyžaduje více návštěv u zubaře a většinou je nutná spolupráce s laboratoří.

implantát.jpg

Průběh implantologického ošetření

Consulting

Konzultace

Implantace

Zavedení vhojovacího válečku

Nasazení korunky nebo můstku

Endodoncie.jpg

Endodoncie

Endodontické ošetření znamená ošetření vnitřního prostoru zubu, laicky řečeno ošetření kořenových kanálků zubu. Je nutné ho provést vždy, když dojde v zubní dřeni k patologickému procesu, tedy zánětu nebo odumření, ať už následkem příliš velkého zubního kazu, nebo úrazu.

Zubní výplně.jpg

Zubní výplně

Jedná se o adhezivní materiály, které se váží k tvrdé zubní tkáni pomocí mikromechanické vazby. To znamená, že jde o takový materiál, který se po speciální úpravě zubu dostane i do mikroprostorů, což jsou nerovnosti zubu viditelné pouze pod mikroskopem.

Všechny námi nabízené stomatologické výkony včetně cen naleznete v našem CENÍKU.

bottom of page